طراحی گرافیک در افق سایت

طراحی گرافیک یا گرافیک دیزاین به انگلیسی (Graphic design ) عبارت است از، فرآیند ارتباطات بصری و حل مسئله از طریق استفاده از تایپ، فضا، تصویر و رنگ.
پیشینه طراحی گرافیک :
در حالی که طراحی گرافیک به عنوان یک رشته نسبتاً جدید، برای اولین بار توسط ویلیام ادیسون دیگینز در سال 1922 ابداع شد اما فعالیت هایی مانند طراحی گرافیک به گستردگی تاریخ بشر است…

گاهی مشتریان تجاری و حامیان مشترکی نیز دارند.

در هنر تبلیغات هدف نهایی فروش کالاها و خدمات است. درشرکت طراحی گرافیک اساس این است که به منظور ارائه اطلاعات، فرم به ایده ها، و احساس بیان به شیء تبدیل شود که قابل تجربه انسانی است. رشته طراحی گرافیک زیر مجموعه ارتباطات بصری و طراحی ارتباطات در نظر گرفته شده است، اما گاهی اوقات اصطلاح « طراحی گرافیک » می تواند به خاطر اشتراکات فنی پیچیده، به جای طراحی ارتباطات و ارتباط بصری استفاده شود.

انواع روش های طراحی گرافیک

طراحان گرافیک از روش های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر به منظور خلق یک نمایش تصویری از ایده ها و پیام استفاده می کنند. طراح گرافیک ممکن است ترکیبی از تایپوگرافی، هنرهای بصری و تکنیک های صفحه آرایی را برای تولید یک نتیجه نهایی استفاده کند.

کاربردهای رایج طراحی گرافیک :

طراحی های تبلیغاتی و اطلاع رسانی
(پوستر، بروشور، مجله، کتاب، کاتالوگ، لوگو، صفحه سایت و … )

ارتباط با ما

لطفا جهت مشاوره طراحی سایت اطلاعات فرم زیر را تکمیل نموده و ارسال کنید. کارشناسان افق سایت در کمتر از 48 ساعت آینده با شما تماس خواهند گرفت.
در صورت نیاز فوری به مشاوره میتوانید با کارشناسان ما از طریق شماره 09118473884 تماس حاصل فرمایید.

تعدادی از مشتریان ما در چند سال گذشته

ثبت سفارش خدمات برای مشاوره رایگان

شروع به تایپ کردن برای دیدن پستهایی که دنبال آن هستید.
فروشگاه