در هنگام انتخاب سرور مجازی مناسب، اولین پرسشی که مطرح می‌شود آن است که نحوه مدیریت سرور مجازی توسط خود شخص یا توسط شرکت هاستینگ انجام شود؟ پاسخ به این سوال در واقع به نیاز‌های فردی بستگی دارد.

به‌طور خلاصه، بیشتر توسعه دهندگان تمایل دارندکه خود مدیریت VPS خودشان را برعهده بگیرند. این انتخاب توسعه دهندگان، انعطاف پذیری و آزادی عمل بیشتری را برای به‌روزرسانی، تامین امنیت سرور آنها ایجاد می‌کند و اختلالات ناگهانی و اتفاقات برنامه‌ریزی نشده را به حداقل می‌رساند. توسعه دهندگان معمولاً نیاز به VPS کاملاً مدیریت شده توسط شرکت‌های هاستینگ ندارند، زیرا صرف هزینه‌های اضافی برای مدیریت سرور مجازی، برای آنها توجیه‌پذیر نیست. اما اگر تیم فنی شما جهت مدیریت VPS حرفه‌ای نباشد، واگذاری مسئولیت‌های سنگین مدیریت سرورمجازی به شرکت هاستینگ، گزینه مناسب‌تری خواهد بود.

خدمات سرور شرکت سینداد

تکنیک‌های قوی پایه و اساس راه‌حل‌های مدیریتی یک شرکت هاستینگ حرفه‌ای را تشکیل می‌دهد. برای یک شرکت هاستینگ، بهینه‌سازی تجمیعی که رهاورد فناوری پیشرفته بوده نقطه‌ای است که در واقع عملکردهای طلایی را ایجاد می‌کند. شرکت سینداد با بیش از ۱۵ سال تخصص می‌تواند به شما در مدیریت گام به گام سرورهای شما یاری برساند. آیا تمام بازدیدکنندگان شما در داخل کشور قرار دارند؟ و این‌که آیا تمایل دارید منابع شما در داخل کشور ذخیره شوند یا در خارج کشور؟ مسلماً تمایل به ذخیره‌ی اطلاعات در داخل یا خارج از کشور، مستقیماً به سلیقه‌ی شخصی شما بستگی دارد. سینداد با توجه به موقعیت مخاطبان شما و نیاز شما خدمات هاستینگ در داخل کشور و خارج را به شما ارائه می‌دهد.

خرید سرور مجازی ایران / خرید سرور مجازی آمریکا

چنانچه در کسب و کار خود ترافیک خیلی زیادی دارید و نیازمند منابع RAM و CPU بالایی دارید، سرور اختصاصی ایران یا سرور اختصاصی آمریکا متناسب با نیازتان گزینه‌ی مناسبی برای شما است. البته هزینه پشتیبانی سرور اختصاصی به مراتب بالاتر از VPS است و برای کسب و کارهای بزرگ این نوع سرورها پیشنهاد می‌شود.

چگونه نیازهای آینده سرور مجازی مناسب خود را ارزیابی کنم؟

نگران نباشید ما در سینداد به خوبی می‌دانیم که نیازهای شما با گذشت زمان تغییر خواهد کرد و به همین دلیل سعی می‌کنیم پروژه‌های شما را در یک دوره طولانی مورد پشتیبانی قرار دهیم. RAM مورد نیاز فعلی شما لزوماً آن چیزی نیست که فردا به آن نیاز دارید و این مسئله در مورد دیسک و سایر منابع نیز صادق است. به همین دلیل سرور مجازی‌های ما مقیاس‌پذر هستند و به‌روز‌رسانی آنها نیز به سرعت انجام می‌شود شما همچنین می‌توانید VPS خود را در هر زمان و تنها با چند کلیک به مدل یا سری قدرتمندتری ارتقاء دهید.

سرور مجازی لینوکس یا سرور مجازی ویندوز کدام مناسب من است؟

مهارت‌ها، ابزارها و نرم‌افزاری که روی سرور خود اجرا می‌کنید، انتخاب شما را تعیین می‌کند. اگر یک توسعه دهنده .NET هستید یا به فکر استقرار و راه‌اندازی برنامه‌های مایکروسافت یا برنامه‌های طراحی شده برای این سیستم عامل هستید، سرور ویندوز اغلب بهترین انتخاب است. اگر از طرفداران تکنولوژی‌های متن باز هستید در صورت داشتن مهارت‌های لازم می‌توانید اکثر این تکنولوژی‌ها (مانند CMS، PHP، Mysql و …) را در لینوکس راحت‌تر نصب کنید.

 

منبع : وردپرس فارسی

دیدگاه خود را بنویسید

اگر شما هیچ حساب کاربری ندارید ثبت نام کنید، برای ارسال دیدگاه نیاز است که ثبت نام و یا وارد شوید.

× مشاوره در واتسپ