سئوی وب سایت یک امر حیاتی برای وب سایت شما می باشد. تا زمانیکه سایت خود را به گوگل معرفی نکنید، باید دیده شدن در نتایج گوگل را فراموش کنید!

و یا تماس مستقیم با : ۰۱۳۳۳۳۲۳۷۳۲

بهینه سازی سایت | سئوی وب سایت شما

پشتیبانی مشتریان

پشتیبانی از خدمات سئوی ارائه شده از طرف گروه افق سایت به مشتریان گرامی از مزایای بهینه سازی سایت با افق سایت می باشد.

آنالیز وب سایت

اولین مرحله در بهینه سازی وب سایت شما توسط تیم سئوی افق سایت، بررسی و آنالیز دقیق وب سایت شما، بررسی لینک ها و ساختار اولیه صفحات می باشد.

تعرفه ها

درمورد تعرفه سئو باید بگوئیم سئو هزینه مشخص و ثابت ندارد و با توجه به آنالیز وب سایت و بررسی کلمات کلیدی در گوگل میتواند هزینه متغیری داشته باشد.

گزارش

نقاط ضعف و قوت وب سایت شما در قالب یک گزارش کامل و با ارائه راه کارهای مورد نظر جهت بهینه سازی وب سایت شما ، ارائه خواهد شد.

افق سایت

افق سایت با بهره گیری از تیم متخصص سئو و تولید محتوا میتواند به شکل استاندارد و اصولی کلیه موارد بهینه سازی وب سایت شما را پشتیبانی کند.

سئوی سفید

در نظر داشته باشید، بهترین روش سئو از نظر گوگل، سئوی سفید می باشد که باید بصورت استاندارد کار شود، از این رو فریب مدعیان  با وعده نتیجه رساندن سریع در سئو را نخورید و برای کار خود ارزش و زمان مناسب را اختصاص دهید.

چرا بهینه سازی سایت با افق سایت ؟

تیم افق سایت متشکل از متخصص سئو در گوگل، متخصص آنالیز افزایش بازدید وب سایت، متخصصین تولید محتوای بهینه و با استفاده از بروزترین تکنولوژی های سئو و الگوریتم های گوگل توانسته از سال ۱۳۹۳ تا کنون نمونه کارهای قابل قبولی را ارائه دهد و رضایت مشتریان را جلب کند. از این رو اگر به دنبال یک سئوی اصولی و استاندارد  هستید میتوانید جهت مشاوره با ما تماس بگیرید. بهینه سازی سایت در رشت و گیلان توسط افق سایت.

به ما امتیاز بدهید!  🙂 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 4٫79 out of 5)

Loading...