original seo

بهینه سازی سایت

سئو SEO برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود:

سئو SEO (بهينه‌سازی موتور جستجو) به معناي فريب و يا دستکاري موتور‌هاي جستجو با روش‌هاي غير اخلاقي نيست. آن‌ها براي کمک کردن به بهبود رويت و ارتباط وب سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي با هدف رسيدن به رتبه‌بندي بالا، ايجاد شده‌اند.

چرا SEO مهم است؟
چرا بهینه سازی برای موتورهای جستجو مفید می باشد. موارد ذیل برخی از دلایل این موضوع می باشند :

  • برتر بودن در نتایج جستجو مشتری های زیادی را به دیدار از وب سایت شما دعوت میکند.
  • 87 در صد تمام بینندگان شما از یک صفحه یک وضعیت دارند.
  • 91 در صد از کاربران اینترنت از موتورهای جستجو استفاده میکنند.
  • طبق آخرین تحقیقات بیش از 250 میلیون جستجو در روز در کشور انگلیس انجام میگیرد.

محتوا پادشاه است

محتوای خوب چه در قالب یک پست در وبلاگ . چه در قالب یک به روزرسانی در شبکه های اجتماعی، کاربران را تشویق می‌کند تا با آن نام تجاری تعامل کنند. فرقی ندارد که متوجه آن بشوند یا نشوند.

اگر یک محتوا واقعا خوب باشد کاربران از محتوا استفاده خواهند کرد، پیام نام تجاری شما را درک خواهند کرد و شاید حتی نظر بگذارند، آن را لایک کنند و قطعه ای از آن را به اشتراک بگذارند. اما اگر یک محتوا واقعا خوب نباشد، کاربران از آن ها عبور می کنند و محتوا در سیاه چاله ای به نام فضای مجازی ناپدید می‌شود.

برای تشویق به تعامل بیشتر و ایجاد یک رابطه دو طرفه با مصرف کننده از طریق بازاریابی محتوا باید اطمینان حاصل شود که همه محتوا از طریق کانال های رسانه‌های اجتماعی منتشر می‌شود و کاربر به راحتی می‌تواند آن را به اشتراک بگذارد.

× مشاوره در واتسپ